KKK

Siit leiate vastuseid meie liikmete poolt kõige sagedamini küsitud küsimustele.
Kui Te siit oma küsimusele vastust ei leia, võite võtta meiega ühendust aadressil info@akuuringud.ee. 

Liikmestaatus
  1. Registreerimine Paneeli AK uuringud liikmeks
  2. Registreerimisdetailide kontrollimine
  3. Minu isikuandmed
  4. Lahkumine Paneelist AK uuringud

Tasustamine
  5. Minu kontoseisu kontrollimine
  6. Küsitluste eest tasustamine
  7. Tasude väljavõtmine

Küsitlused
  8. Küsitluste arv, mida mulle saadetakse
  9. Küsitlustele vastamine
  10. Suletud küsitlused
  11. Mis on väljasõelumine
  12. Vastuste ja isikliku info konfidentsiaalsus

1. Selleks, et saada Paneeli AK uuringud liikmeks, registreerige palun registratsioonivormi täitmise kaudu. Liikmestaatus on tasuta ja Te võite igal ajal paneelist lahkuda. Teie kasutajanimi peab olema ainulaadne ja igal isikul võib olla ainult üks paneelikonto. 

2. Kui olete unustanud oma kasutajanime või parooli, võite klõpsata menüüs valikul Logi sisse ja lasta saata oma konto rekvisiidid.

3. Võite uuendada oma isiklikku infot kontole sisselogimisega. Klõpsake sisselogimiseks menüüs valikut Logi sisse. Kui soovite muuta registreeritud e-posti aadressi, saatke meile palun e-kiri aadressile  info@akuuringud.ee.

4. Võite tühistada oma liikmestaatuse igal hetkel. Selleks logige oma kontole ja tehke linnuke kasti “registreerimise tühistamine”. Palun pange tähele, et konto tühistamise järel pole võimalik võtta välja sinna jäänud tasu, mida Te pole seni välja võtnud.

5. Võite igal ajal logida oma kontole, et näha kontoseisu ja väljavõtmiste ajalugu.

6. Saadud tasu suurus sõltub küsitluse pikkusest. Tasu saamiseks peate täitma kogu küsitluse.

7. Tasu väljavõtmiseks peate logima kontole, klõpsama valikut “minu kontoseis” ja järgima ekraanil olevaid juhiseid. Kui kontoseis on jõudnud 5 euroni, näete väljavõtmise valikut ja juhiseid.
Kui olete otsustanud tellida Ajakirjade Kirjastuse kupongi, võib minna mõned päevad seni, kuni see jõuab Teie e-postkasti, kuna me töötleme kõiki tehinguid alles iga kuu lõpus. Küll aga saate alati kontrollida oma väljavõtmise staatust.

8. Maksimaalne küsitluste arv, mida Teile saadetakse, sõltub sellest, mida olete oma konto seadetes määranud. Teile ei saadeta kordagi rohkem küsitlusi kui olete tellinud, kuid alati ei pruugi saabuda ka maksimaalne tellitud kogus, kuna küsitlused võivad olla suunatud konkreetsele grupile ja Te ei pruugi kõigile tingimustele vastata.

9. Küsitluskutse saadetakse e-posti teel. Seejärel avatakse küsitlus eraldi aknas ja Te saate sellele vastata ükskõik millisel Teile sobival ajal.

10. Küsitlus suletakse siis, kui sellele on saadud nõutud arv vastuseid. Kui küsitlus on suletud, ei saa enam keegi sellele vastata. Küsitlus jääb avatuks keskmiselt 2-5 päeva.

11. Mõned küsitlused on suunatud konkreetsele sihtgruppidele, nt. kindla ajakirja lugejatele, kindla teleprogrammi vaatajatele, autoomanikele, välisreisi planeerivatele inimestele jne. Seepärast algavad mõned küsitlused mõne sõeluva küsimusega, et uurida välja, kas Te kuulete konkreetsesse gruppi või mitte. Kui Te kuulute gruppi, saate jätkata ja küsitluse lõpetada, vastasel juhul aga sõelutakse Teid välja.

12. Kogutud informatsioon võetakse liikmete arvu peale kokku. Kõiki Teie vastuseid koheldakse konfidentsiaalselt ja ei omistata iial Teile isiklikult.
Teie isikuandmeid koheldakse vastavalt EL isikuandmete kaitse direktiivile  (95/46/EÜ) ja neid ei anta üle ega jagata ühegi välisallikaga.